Kurumsal

Nehir Anaokulu

Kurumumuz 2011 yılında eğitim-öğretime başlamıştır.Faaliyete geçtiği gün itibariyle bilimin ışığında tecrübeli eğitmenlerimizle 2-6 yaş grubu çocukların en temel özelliği olan merak duygusu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek şekilde hazırlanmış sınıflarımızda hayat başarısı ve akademik başarısı yüksek,özgüvenli ve sorumluluklarını bilen bireyler yetiştirmek ve çocukların kendine özgü yeteneklerini erken çocukluk döneminde ortaya çıkarmak yolunda işleyiş göstermektedir.

EĞİTİM KADROMUZ

Çocuk Gelişim Uzmanı,Pedogog ve Okul Öncesi Öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Nec id facer adipisci regione mei an
Nec id facer adipisci regione mei an

Nehiri Keşfedin

VİZYONUMUZ

Kendini özgürce ifade edebilen,zengin hayal dünyasına sahip,soru soran,sorgulayan,çevresine karşı duyarlı,mutlu,doğa sevgisi ve çevre bilinci yerleşmiş,paylaşmayı bilen nesiller yetiştirmektir.

Tüm mesleki birikimimizi çocuklarla birlikte çocuklarımızın hayatlarına olumlu dokunuşlar yapmak için kullanmaktır.

MİSYONUMUZ

Okul öncesi eğitime farklı bir boyut kazandırıp,çağdaş eğitim için gerekli tüm materyalleri kullanarak gelişimsel eğitim ve yaşamsal deneyim gerektiren bilgi ve becerilere sahip olmaları için yaparak ve yaşayarak öğrenmeleridir.

Anaokulumuz

Anaokulumuz 4 katlı olup,600 m2 bahçesiyle birlikte 900 m2 kullanım alanına sahiptir.Geniş ve her yaş grubuna özel dersliklerden oluşan okulumuzda oyun alanları,yenekhane,atölyeler,spor odası ve her kata özel tuvaletlerle donatılmış olarak çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerine en iyi desteği vermekten mutluyuz.

Kurumumuz MEB bağlı olup Devlet Teşviğinden yararlanmaktadır.Ayrıca İBB,Sağlık AŞ ve THY ile anlaşmalarımız bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin Ulaşımını güvenli Okul servislerimiz sağlamaktadır.

Okulumuz bina giriş ve bahçe öncelikli olmak üzere tüm sınıflarımız ve oyun alanlarımızın görüntü kayıtları depolanmaktadır.

Nec id facer adipisci regione mei an